Termíny

-

-

-

Více... »

HledatSport

Na koleji

Posilovna

  • posilovna se nachází v suterénu (klíč od místnosti k zapůjčení narecepci po předložení platného průkazu pro vstup a kolejního průkazu)
  • cena: 20 Kč/ osoba/hodina
  • otevírací doba: každý den 06:00 – 22:00

Na Fakultě managementu VŠE

Na Fakultě managementu VŠE působí Univerzitní sportovní klub (USK), který za jednorázový poplatek (platí pro celý akademický rok) nabízí širokou škálu sportů.

V blízkém okolí

Seznam městských sportovišť

Plavecký bazén a venkovní aquapark
Budova plaveckého bazénu v Jindřichově Hradci se nachází na sídlišti Vajgar a byla postavena v letech 1988-1991, v letech 2003-2004 byl k ní na ploše 829 m2 přistaven venkovní aqvapark. V letech 2008/2009 pak byla budova plaveckého bazénu komplexně rekonstruována a byla k ní přistavěna relaxační část. V současné době Plavecký bazén v Jindřichově Hradci představuje komplexní moderní zařízení pro sport i rekreaci odpovídající i nejpřísnějším evropským kriteriím na vybavení takového zařízení.

Zimní stadion
Zimní stadion byl postaven v roce 1984. V roce 2005 prošel generální rekonstrukcí ledové plochy a technologie chlazení strojovny.

Sportovní hala
Sportovní hala města Jindřichova Hradce je moderní (postavena v letech 2001 -2003) sportovní stánek pro halové sporty. Stojí v centru města, v ul. U Stadionu č.p. 1137. V budově haly se nacházejí 2 sály. Malý (tréninkový) s polyuretanovým povrchem o rozměrech 16x34m a velký s hrací plochou z lakovaného přírodního dřeva s rozměrem hrací plochy 20x40m a kapacitou hlediště 1500 diváků. Osvětlení hrací plochy zajišťuje dostatečný hrací komfort pro hráče i možnosti televizních, nebo internetových přenosů.

Sportoviště u rybníka Vajgar

Fotbalové hřiště Piketa

Fotbalové hřiště

Atletické sektory

Skatepark