29.9.2017 - Děkanský den

17.11.2017 - Státní svátek

18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Proč se ubytovat na koleji?

Zvažujete, zda se ubytovat na koleji, nebo raději v soukromí? Přemýšlíte nad tím, co vám nabídne život na koleji?

• Ubytování ve skupině studentů stejného studijního zaměření s větší možností nalezení nových přátel
  • V průběhu ubytování možnost změny pokoje podle jeho obsazenosti s vazbou na cenu ubytování.
  • Možnost přestěhování se na pokoj s vyhovujícím spolubydlícím.
  • Ubytování bez kaucí, které jsou vyžadovány na privátech.
  • Volba způsobu úhrady za ubytování: inkasem z účtu nebo platební kartou přes terminál na vrátnici koleje.
  • Možnost za drobný poplatek využívat i doplňkové služby, jako například pračku, posilovnu či infrasaunu.
  • Sportovní vyžití v areálu koleje: plážový volejbal, basketbal, venkovní stolní tenis.
  • Zapůjčení grilu s možností venkovního grilování a posezení s ubytovanými kamarády do 22:00 hod.
  • Zapůjčení žehličky, žehlícího prkna, sušáku na prádlo.
  • V ceně za ubytování (kolejném) je zahrnut neomezený přístup k vysokorychlostnímu internetu bez datového omezení, bezplatná výměna ložního povlečení za čisté 1 krát za 14 dnů, spotřeba elektřiny, plynu, vodného, stočného, náklady na svoz odpadů. Tyto služby jsou na většině privátu dodatečně účtovány.
  • V ceně kolejného je rovněž zahrnuto zapůjčení deky, polštáře, ložního prádla s možností jeho výměny za čisté 1 krát po 14-ti dnech. V některých privátech si studenti musí zajistit vlastní povlečení bez možností vyprání či výměny za čisté.
  • Nepřetržitými službami na vrátnici koleje, včetně sobot, nedělí a svátků s dohledem a kontrolami vstupů na kolej mají ubytovaní studenti zajištěno bezpečné ubytování.